Ogrodzenia żaluzjowe są dedykowane wszystkim tym osobom, które potrzebują większej niż inni prywatności. Są najmniej ażurowe z dostępnych u nas elementów, co oznacza, że niemal całkowicie zasłaniają obudowaną przestrzeń. Chronią tym samym domowników przed wzrokiem przechodniów.

Elegancki design doskonale sprawdzi się dla domu oraz dla firmy. Proponowane ogrodzenia żaluzjowe wykonane są z profili ocynkowanych, polakierowanych następnie proszkowo. To pozwala im zachować wysoką estetykę, a także dużą odpornością na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Czym wyróżniają się ogrodzenia żaluzjowe?

Swoją nazwę zawdzięczają one specyficznemu wyglądowi przypominającemu żaluzje. Nowoczesne wzornictwo, jakie przedstawiają ogrodzenia żaluzjowe, świetnie współgra ze współczesną architekturą domów Warszawy oraz większych miast w Polsce. Poza tym doskonale odzwierciedlają oraz najnowsze trendy, które się w niej pojawiają. Ich surowe formy zjawiskowo prezentują się np. w połączeniu z takim materiałem jak beton. Zamontowane pomiędzy murkami nabiorą większej wyrazistości i elegancji.

Uniwersalne zastosowanie ogrodzeń żaluzjowych

Przęsła możemy montować zarówno do słupów metalowych, jak i pomiędzy gotowymi murkami, co oznacza, że stanowią one bardzo uniwersalne rozwiązanie pasujące do niemal każdego stylu. Ze względu na swój nowoczesny wygląd świetnie sprawdzą się do odgrodzenia posesji domu czy firmy. Tym pierwszym pozwolą zachować większą prywatność i sprawią, że będą prezentowały się niezwykle designersko. W przypadku firm podkreślą one nowatorską architekturę.

Połączenie estetyki oraz jakości

Jednym z aspektów, który jest najbardziej zauważalny w przypadku ogrodzeń żaluzjowych, jest ich nietuzinkowy wygląd. Warto jednak wiedzieć, że dla naszej firmy istotna jest także jakość wykonania. Przykładem jest malowanie proszkowe, które pozwala uzyskać trwałą powłokę, odporną na zniszczenia i skrajne temperatury. Jesteśmy pewni, że ogrodzenia żaluzjowe dla domu i dla firmy to inwestycja na wiele lat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami zamieszczonymi na naszej stronie.