Ogrodzenia palisadowe – model PH822 to nasz nowy produkt

Ramię przęsła stanowi kształtownik zimnogięty C, który jest w tym wypadku wypełniony ocynkowanym profilem 80 × 20 mm. Zaawansowany proces produkcji pozwala na zachowanie antykorozyjnej powłoki ocynku przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów na konkurencyjnym poziomie. Całość jest malowana przy zachowaniu najwyższych standardów w naszej lakierni proszkowej. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować estetyczny i świetnie zabezpieczony produkt w rozsądnej cenie. Przęsło PH822 wyróżnia się nowoczesną, ale stonowana estetyką. Prześwit pomiędzy elementami wynosi ok. 20 mm, dzięki czemu to ogrodzenia palisadowe zapewnia całkiem sporo prywatności.

 

Podobny do poprzedniego model PH626

Palisada pozioma PH626 jest przęsłem podobnym do PH822, ale ma bardziej transparentny / ażurowy charakter, ponieważ jego ramię również stanowi kształtownik zimnogięty C, w tym wariancie został on jednak wypełniony ocynkowanym profilem 60 × 20 mm. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego procesu produkcyjnego zachowuje antykorozyjną powłokę ocynku, utrzymując jednocześnie koszty na bardzo konkurencyjnym poziomie. Malowane proszkowo w naszej lakierni przęsło PH626 jest bardziej tradycyjnym rozwiązaniem. Prześwit pomiędzy elementami poziomymi wynosi ok. 60 mm, a więc tyle, ile szerokość profilu.

 

 

Nowy produkt – palisada pionowa PV2210

Palisada pionowa PV2210 to produkt charakteryzujący się najwyższą transparentnością oraz bardzo przystępną ceną. Mamy tu do czynienia z ramą przęsła o ocynkowanym profilu 40 × 30 mm oraz wypełnieniem o grubości 20 × 20 mm. Jak wszystkie nasze ogrodzenia palisadowe, przęsło PV2210 wykonane jest z elementów ocynkowanych, jak również polakierowane proszkowo. Ogrodzenia palisadowe świetnie nadają się zarówno do nowoczesnych warszawskich domów, na inwestycje prywatne, jak i na obiekty użyteczności publicznej.