Panele ogrodzeniowe – nasz numer jeden

Ogrodzenia panelowe to produkty przodujące w naszej sprzedaży, których jakość doceniła już ogromna grupa klientów. Wyróżnia je prostota wykonania, estetyczny efekt wizualny, atrakcyjna cena oraz łatwość montażu. To wszystko sprawia, że wybierane są coraz częściej przez znaczną większość zwracających się do nas inwestorów. Gwarantujemy najwyższą jakość tego produktu. Ogrodzenie panelowe nadaje się do ochrony zarówno prywatnych posesji oraz działek, jak i do odgradzania terenów firm, parkingów sklepowych czy szkolnych boisk lub innych obiektów sportowych.

Konstrukcja paneli ogrodzeniowych

Zapewne wiele osób przed decyzją o zakupie zastanawia się nad budową takich elementów. Standardowe panele ogrodzeniowe są zgrzewane ze stalowych prętów 4 mm lub 5 mm, które tworzą oczka 200 mm x 50 mm. Panele mają długość 2500mm. W zależności od wysokości mają od dwóch do czterech przetłoczeń wzmacniających, w których stosujemy oczka 50 mm x 50 mm. Grubości od 1,2mm do 3,0mm w zależności od rodzaju paneli i miejsca ich zastosowania.

Panele ogrodzeniowe, słupki oraz akcesoria montażowe sprzedajemy w wersji ocynk ogniowy lub ocynk + lakier proszkowy. Ogrodzenia panelowe dla prywatnych posesji, dla działek i dla firm to konstrukcja, która sprawdzi się na wiele lat.

Panele ogrodzeniowe – uniwersalny wybór

Obecnie jest to jeden z najbardziej uniwersalnych i najchętniej kupowanych u nas produktów, ponieważ ma bardzo szerokie zastosowanie. Ogrodzenia panelowe zdobywają popularność nie tylko w województwie mazowieckim i Warszawie – można je znaleźć już w całej Polsce.

Wszechstronne wykorzystanie tego typu ogrodzeń świadczy o ich solidnej konstrukcji, wytrzymałości oraz relatywnie niskim koszcie produkcyjnym. Atrakcyjna cena pozwala zaoszczędzić pieniądze, a także wzbogacić prywatne posesje, działki czy firmy w estetyczne panele ogrodzeniowe. Proponujemy Państwu najwyższej jakości produkty, których cennik udostępnimy w trakcie kontaktu telefonicznego.

Estetyka i precyzja wykonania elementów

W firmie przykładamy bardzo dużą uwagę do tego, aby produkty były nie tylko solidne, ale i estetycznie wykonane. To wszystko jest możliwe dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań. Lakier proszkowy pomaga uzyskać gładką powłokę koloru, a także jest odporny na zniszczenia, co sprawia, że panele ogrodzeniowe mają elegancki wygląd przez długi czas. Zapraszamy do kontaktu i do zakupu rozwiązania panelowego dla prywatnych posesji, działek i innych przestrzeni.

Najpopularniejsze wysokości ogrodzeń panelowych to:

123cm
153cm
173cm
203cm