Panele ogrodzeniowe – nasz numer jeden

Ogrodzenia panelowe to produkt wiodący w naszej sprzedaży. Prostota ich wykonania, atrakcyjna cena oraz łatwość montażu sprawiają, że wybierane są coraz częściej przez znaczną większość zwracających się do nas inwestorów. Gwarantujemy najwyższą jakość tego produktu, Ogrodzenie panelowe nadaje się do ochrony zarówno prywatnych posesji oraz działek, jak i odgradzania terenów firmowych, parkingów sklepowych czy szkolnych boisk lub innych obiektów sportowych.

Standardowe panele ogrodzeniowe są zgrzewane ze stalowych prętów 4 mm lub 5 mm, które tworzą oczka 200 mm x 50 mm i są długości 2500 mm. W zależności od wysokości mają od dwóch do czterech przetłoczeń wzmacniających, w których stosujemy oczka 50 mm x 50 mm. W naszym systemie wykorzystujemy słupki 40 mm x 60 mm ze ścianką o grubości 1.5 mm. Panele, słupki oraz akcesoria montażowe sprzedajemy w wersji ocynk ogniowy lub ocynk + lakier proszkowy.

Ogrodzenia panelowe zdobywają popularność nie tylko w województwie mazowieckim i Warszawie – można je znaleźć już w całej Polsce. Wszechstronne wykorzystanie tego typu ogrodzeń świadczy o ich solidnej konstrukcji oraz relatywnie niskim koszcie produkcyjnym. Właśnie dlatego są tak chętnie wybierane na terenie całego kraju. Proponujemy Państwu najwyższej jakości ogrodzenia panelowe, których cennik udostępnimy w trakcie kontaktu telefonicznego.