Palisada pozioma PH822 to nasz nowy produkt.

Ramię przęsła stanowi kształtownik zimnogięty C, który jest w tym wypadku wypełniony ocynkowanym profilem 80x20mm. Zaawansowany proces produkcji pozwala na zachowanie antykorozyjnej powłoki ocynku przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów na konkurencyjnym poziomie. Całość jest malowana przy zachowaniu najwyższych standardów w naszej lakierni proszkowej. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować estetyczny i świetnie zabezpieczony produkt w rozsądnej cenie.

Przęsło PH822 wyróżnia sie nowoczesną, ale stonowana estetyką. Prześwit pomiędzy elementami wynosi ok. 20mm.

 

 

Palisada pozioma PH626 jest przęsłem podobnym do PH822, ale ma bardziej transparentny / ażurowy charakter. Ramię przęsła również stanowi kształtownik zimnogięty C, który jest w tym wypadku wypełniony ocynkowanym profilem 60x20mm. Zaawansowany proces produkcji pozwala na zachowanie antykorozyjnej powłoki ocynku przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów na konkurencyjnym poziomie.

Całość jest malowana przy zachowaniu najwyższych standardów w naszej lakierni proszkowej. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować estetyczny i świetnie zabezpieczony produkt w rozsądnej cenie.

Przęsło PH626 jest bardziej tradycyjnym rozwiązaniem. Prześwit pomiędzy elementami poziomymi wynosi ok. 60mm, a więc tyle ile szerokość profilu.

 

 

Nowy produkt – palisada pionowa PV2210

Palisada pionowa PV2210 to produkt charakteryzujący się najwyższą transparentnością i przy tym bardzo przystępny cenowo.
Ramę przęsła stanowi ocynkowany profil 40x30mm, który jest wypełniony ocynkowanym profilem 20x20mm. Jak wszystkie nasze ogrodzenia palisadowe, przęsło PV2210 wykonane jest z elementów ocynkowanych, jak również polakierowane proszkowo. Ogrodzenia palisadowe świetnie nadają się zarówno do nowoczesnych, Warszawskich domów, na inwestycje prywatne, jak i na obiekty użyteczności publicznej.